Web Analytics

Publikohet video, Ardi i shkon në hotel Shqipes

Botuar nga: InfoKosova

Ardi dhe Shqipja janë dyshja që lanë në gjysmë romancën e tyre, duke lënë pezull çdo informacion edhe për ndjekësit e tyre.

Dje Ardi publikoi një video ku shihet se ka shkuar në hotelin ku qëndron Shqipja.

Siç shihet lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë.

Nga pamjet në video shihen se të dy janë të lumtur me njëri-tjetrin./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT