Web Analytics

Publikohet video e Festa Qoqaj para famës dhe pa ndërhyrje, shikoni sa ndryshe dukej

Festa Qoqaj është një nga blogeret më të komentuara shqiptare.

Ajo ka arritur që të ketë pas vetes një audience mjaft të gjerë.

Jo vetëm femra që e ndjekin për stilin e veshjes, por edhe meshkuj që e pëlqejnë

Por, së fundmi në TikTok po qarkullon një video ku shihet ajo para se të bënte ndërhyrjet në fytyrë dhe dukej mjaft ndryshe./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika