Web Analytics

Publikohet video ku Olta dhe Nita nuk mund ta permbajnë vetën!

Botuar nga: InfoKosova

Të dyja ish-banoret e shtëpisë së famshme e kanë shijuar një organizim bashkë me fytyra tjera publike.

Ka qenë Nita ajo e cila ka postuar pamje, teksa të dyja shihen duke vallëzuar, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendja bie te veshja e Nitës dhe Oltës, gjithashtu edhe vallëzimi provokues.

Mendoni se e kanë tepruar?/Kosovar

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT