Web Analytics

Publikohet videoja se si e dashura i shkoi deri të dera e BBVK Mirdonit, derisa ai ishte duke u rikthyer brenda

Botuar nga: InfoKosova

Mirdon Pacolli është rikthyer dje në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova bashkë me Ardin Bleron dhe Alben.

Mirëpo ditë më parë ai e ka bërë një pyetje në Instagram duke pyetur ndjekësit a duhet të kthehet në shtëpinë e BBVK për 20 orë dhe e dashura e tij i komentoi ‘Jo’.

Kjo u bë shpejt virale duke u komentuar në rrjet.

Andaj mbrëmë pak para se të rikthehet në shtëpi, e dashura e tij Elmedina shkoi me të duke bërë një TikTok interesant lidhur me këtë cështje./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT