Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Elmedina Musliu

‘Nuk di të gatuaj, nuk di të laj rroba’ nëna e nuses së Mirdonit e bën ‘hor’ vajzën tek vjehrra

Elmedina Musliu është partnerja e ish banorit të BBVK, Mirdon Pacolli. Ajo tashmë është e njohur në publik nga partneri...

Nusja e Mirdonit na prezanton me motrat e saj bukuroshe

Elmedina Musliu në publik u bë e njour si e dashura e ish banorit të BBVK, Mirdon Pacolli. Elmedina ka...

‘Nër Pallma’, e dashura e Mirdonit shkon në Itali, publikon fotot mahnitëse

Elmedina Musliu u bë një emer i njohur për publikun. Kjo, si e dashura e ish banorit të Big Brother...

E dashura e Mirdonit i bën surprizën e papritur nënës, ky ështe reagimi i saj

Elmedina Musliu, është e dashura e ish banorit të BBVK, Mirdon Pacollit. Ajo u bë e njohur në publik që...

E dashura e Mirdonit bën ndryshimin në pamje, po duket edhe më e bukur

Elmedina është një emër i njohur tashmë në publik. Ajo njihet si e dashura e ish banorit të Big Brother...

E dashura e Mirdonit gati ‘thyhet’ në mes për të treguar format trupore

Mirdoni ishte një nga banorët më të dashur të Big Brother Vip Kosova 2, bashkë me shokun e tij...

Mirdoni rikthehet në BBVK, e dashura e tij befason me reagimin

Siç u bë e ditur, Elemdina, vajza kaqurelse e simpatike, është e dashura e Mirdon Pacollit. Mirdoni punon prej vitesh...

Publikohet videoja se si e dashura i shkoi deri të dera e BBVK Mirdonit, derisa ai ishte duke u rikthyer brenda

Mirdon Pacolli është rikthyer dje në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova bashkë me Ardin Bleron dhe Alben. Mirëpo ditë...