Web Analytics

E dashura e Mirdonit bën ndryshimin në pamje, po duket edhe më e bukur

Botuar nga: InfoKosova

Elmedina është një emër i njohur tashmë në publik.

Ajo njihet si e dashura e ish banorit të Big Brother Vip Kosova, Mirdon Pacolli.

Elmedina është shumë aktive në rrjete sociale ku sjell momente nga përditshmëria.

Së fundmi ka bërë të ditur se ka bërë një ndryshim në vetulla dhe po duket kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT