Web Analytics

Puthjet nuk ndalen, në lokalin që plaçkitet: Ja pse thonë që dashuria është e verbër [Video]

Botuar nga: InfoKosova

Thonë asgjë nuk mund t’i dal para një dashurie të vërtetë – dhe dukjet se këtë gjë më së miri e dëshmon një video e një çifti.

Dyshja ishin aq të zënë me njëri-tjetrin duke u përkëdhelur dhe puthur, sa që mezi e vërejtën se po ndodhte një plaçkitje e armatosur para syve të tyre.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar rastin në Billings, Montana, ku shfaqet një çift duke mos reaguar fare, derisa në lokalin ku po qëndronin po zhvillohej një plaçkitje e armatosur.

Edhe pse djaloshi shihet duke ia mbuluar fytyrën partneres së tij kur plaçkitësit u futën brenda, dyshja mbeten të qetë nga rebelimi që po mbizotëronte.

Ata vazhduan të puthen derisa plaçkitësit zbrazën arkën dhe vodhën telefonin dhe disa gjëra tjera të pronarit të lokalit.

Shiko Videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT