Web Analytics

‘Qartet’ Meti pasi Edona u zgjodh e preferuara e publikut: Mbaje në mend çka po të them

Botuar nga: InfoKosova

Lajmi se Edona James është zgjedhur njëra prej tre banorëve më të preferuar të publikut në Big Brother VIP Kosova 2, duket se ka zgjuar pakënaqësi tek banorët, veç se disa e kanë mbajtur brenda, e disa kanë shpërthyer.

Një prej atyre që nuk po pajtohet kurrsesi me realitetin është Meti, i cili i është vërsulur duke e provokuar Edonën dhe duke i bërë presion se s’do ta lëjë të flejë gjithë javën.

Shprehjet e Metit kundrejt Edonës kanë qenë goxha vulgare, bashkë me tonin e tij të lartë të zërit.

Gjithsesi, për të mos e ekzagjeruar, shiheni vetë videon në linkun e mëposhtëm, dhe gjykojeni situatën!/Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT