Web Analytics

Qëndresa e Labit ndryshon komplet stilin, ja sa ndryshe duket

Nga: InfoKosova

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit ajo shihet si rrallëherë më atlete dhe duket sikur i shkojnë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT