Web Analytics

‘Raba’ vendos këmbën mbi këmbë me fustan të shkurtër dhe mahnit rrjetin

Aktorja Gresa Pallaska, Facebook-un e ka rrjetin social të preferuar.

Aty, kohë pas kohe tregon gjera të ndryshme, kryesisht fotografi dhe njoftime rreth shfaqjeve, apo zhvillimeve në serial.

Siç dihet, ajo është ylli i serialit “Çka ka shpija”, i cili është prej vitesh në transmetim, sa në një televizion e sa në një tjetër.

Në disa nga fotot e fundit, Gresa shihet në një shtëpi të demoluar, ndërkohë që vetë duket elegante dhe e kuruar./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika