Web Analytics

‘Rabia’ vishet si ‘kullerkë’, nuk e keni parë ndonjëhere me këtë stil

Gresa Pallaska është një nga aktoret më të njohura në vendin tonë.

Ajo njihet për shumë role por së fundmi komentohet më shumë me rolin e Rabies në serialin Cka ka shpija.

Aty jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje e veshur elegante.

Por, së fundmi ajo është shfaqur më sportive derisa ka vendosur një kapele në kokë dhe po duket goxha ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika