Web Analytics

Reagon Jetmiri pasi doli nga BBVA dhe zbulon të fshehtat e produksionit

Botuar nga: InfoKosova

Jetmir Sala është banori i fundit që ka vendosur të largohet me vetë dëshirë nga “Big Brother VIP Albania”, duke bërë që raportet e tij me të tjerët të konsiderohen si arsyeja kryesore e largimit.

Pas daljes së tij nga shtëpia e famshme, Jetmir ka reaguar me një video live ku ka qenë i shoqëruar nga miqtë e tij.

Në këtë video, Jetmir shpreh një gamë të gjerë mendimesh dhe emocionesh, duke theksuar se përvoja e tij në “Big Brother VIP Albania” ka qenë e pasur me ngjarje dhe surpriza.

Ai thekson: “A di sa lajme do bëjmë, nuk e keni idenë, çka me kanë parë sytë edhe çka behët edhe si e tregojnë edhe si i dallaverosin njerëzit, e si e shesin sapunin për djathë kemi për të degjenuar shumë”.

Këto fjalë shfaqin ndjenjat dhe perceptimet e Jetmirit për të kaluarën e tij në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, duke lënë ndjekësit e tij të imagjinojnë se çfarë mund të presin nga tregimet dhe rrëfimet e tij të ardhshme.

Shiko videon:

Të FUNDIT