Reja e Gilit mbushet me ‘dukat’

Herolina, reja e Gilit postoi një foto në Insta Story.

Ajo publikoi dorën e saj ku reklamon zingjirët dhe unazat.

Ajo shpesh sjell foto të tilla ku tregon jetën luksoze.

Secilën herë e më shumë po shtohen ndjekësit që duan ta përcjellin./InfoKosova/

Shiko foton: