Web Analytics

Adisi ‘urdhëron’ Fifin: Hiqe këtë postim, kaq po të them

Botuar nga: InfoKosova

Fifi dhe Adis Patushi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur bën publike lidhjen e tyre.

Ajo ka publikuar disa fotografi në “Instagram”, në të cilat u shfaq e kuruar deri në detajin e fundit.

“A thua po bëhet xheloz?”, shkroi krahas imazhit në të cilin ka replikuar i dashuri i saj.

Ai e “urdhëroi” Fifin të fshijë postimin dhe ajo pasi e pyet pse.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT