Web Analytics

Remzie Osmani publikon videon e ëmbël me mbesën

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani prej disa vitesh është bërë gjyshe.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video të ëmbël ku shihet me vajzën e djalit të saj Emën.

Këngëtarja shumë herë ka treguar që ka një lidhje të veçantë me mbesën dhe nipin e saj.

Ajo gjithashtu ka shkuar në pushime bashkë me familjen e saj./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x