Web Analytics

Një tjetër bebush po vjen! Ish banori i BBVA dhë këngëtarja e njohur po bëhen prindër!

Botuar nga: InfoKosova

Një lajm i mahnitshëm ka ardhur nga bota e showbiz-it: Evi Reçi dhe Kledi Hysa po priten të bëhen prindër për herë të parë!

Këngëtarja e njohur ka ndarë këtë lajm të emocionuar me fansat nëpërmjet një interviste sot. Ajo ka rrëfyer momentin e mahnitshëm kur e mësoi se ishte shtatzënë dhe reagimin e dashurisë së saj, Kledi Hysa.

“Kur je gati për diçka, e pret dhe kurdo që të vijë ti nuk e sheh më si surprizë, por si një ‘përballje’ të re jete. Në rastin tim, kisha vërejtur disa shenja që diçka po ndryshonte në trupin dhe humorin tim. Kur isha në Tiranë dhe përgatitesha për të ikur në Austri për festat e fundvitit, ku jeton edhe Kledi, një nga mbrëmjet e njëjta ia bëra të ditur lajmin me testin në duar.”

Reagimi i Kledit ishte i papritur dhe epik: “Ua, si test Covidi!” pas të cilës vijoi të qeshë dhe pastaj e kuptoi thellësinë e momentit dhe u përqafuan fort, duke përjetuar emocione të panjohura më parë.

Evi tregon se Kledi e ka lënë në dorën e saj të zgjedhë emrin për bebin. “Patjetër! Kledi ma ka lënë mua këtë gjë. E di që unë lexoj shumë dhe e di që do mundohem të kombinoj kulturat tona në një emër, ndoshta dy: diçka nga trojet tona, që të ketë kuptim historik dhe të mbetet ndërkombëtar.”

Me këtë lajm të mahnitshëm, çifti ndjen gëzim të madh dhe janë të gatshëm të përjetojnë këtë fazë të re në jetën e tyre me dashuri dhe përgjegjësi të përbashkët.

Shiko foton:

Të FUNDIT