Web Analytics

Pasi u ndanë, Bes Kallaku thumbon keq Xhensilën duke ia rikujtuar të mirat që ia bëri

Botuar nga: InfoKosova

Historia e Bes Kallakut me Xhensilën, ishte një ndër historitë më të bukura që dikur tejkalonin të gjitha sfidat së bashku.

Sot dyshja janë në proces divorci.

Përveç syrit kritik të ndjekësve të tyre dhe mediave, ata historinë e tyre po e shpalosin edhe në projekte të tyre muzikore.

Së fundmi Besi po bën gati projektin e tij më të ri “Intrigante”, ku një sekuecë e tij thotë “Zemra do mi nisësh 1000 paunt se e kam mamin sëmurë, e kam në spital”.

Kjo pjesë bëri të gjithë të rikujtojnë intervistën e Bes Kallakut, gjashtë vite më parë kur tregoi se ai është kujdesur për nënën e sëmurë të Xhensilës.

A mendoni se këtë situatë po e shfrytëzojnë për vëmendje, apo vërtet hatërmbetja mes ish-çiftit kalon çdo nivel?!/Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT