Web Analytics

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të shpallur fitues të Big Brother VIP

Big Brother Vip Albania i erdhi fundi ndersa pritet qe neser te jete finalja me e madhe ndonjehere e organizuar nga Big Brother.

Luizi, Efi, Kristi dhe Dea janë 4 finalistët e Big Brother VIP, në garë për çmimin e madh.

Pak ditë më parë xing  publikoi një sondazh ku mijëra njerëz votuan për të preferuarin e tyre dhe shumicën e votave e ka marrë Luizi.

Luizi ka marrë 78 perqind të votave, Efi 16 perqind dhe Dea e Kristi nga 3 perqind secili.

Ndryshe, Luiz Ejlli eshte konsideruar pretendenti kryesor per fitore qysh ne javen e dyte te lojes duke u cilesuar si nje stratet i forte i kesaj loje.

Nga rubrika