Web Analytics

Romeo e imiton kaq bukur Gracianon, banorët nuk mund t’i mbajnë të qeshurat (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Romeo Veshaj është një nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Albania.

Por, së fundmi edhe Graciano u komentua për shkak të nominimit që bëri me kutinë e pandorës duke e ‘goditur’ Gracianon në njërën anë me Lisin dhe në tjetren me të dashuren Hedidin.

Romeo duke qenë se është aktor por edhe e ka marrë inat Gracianon, e ka imituar balerinin.

Banorët janë shkrirë duke qeshur dhe duket se iu shijoi shumë./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT