Web Analytics

Tag: Graciani Tagani

Pas ribashkimit, Graciano bën veprimin e papritur për Argjirën

Në “E Diell n’Trip”, me në krye Argjirën dhe Beniadën, i është bashkuar si i ftuar Graciano Tagani. Pasi ka...

Graciano habit me deklaratën: S’më flet askush pas daljes nga “BBVA”

Pjesëmarrja e Gracianos në sezonin e dytë të "Big Brother VIP" solli shumë zhurmë dhe interes nga publiku, sidomos...

Jo me Argjiren, Graciano shihet krah ish banores atraktive të BBVA

Graciano, është një nga ish banorët më tëpërfolur të BBVA3. Ai u eleminua herën e parë ndërsa u kthye përsëri...

Kush është bukuroshja që iu hodh në përqafimin Gracianos pas eleminimit nga “BBVA”?

Pas largimit te tij nga "Big Brother VIP Albania", Graciano nuk arriti të shpëtojë nga emocionet e pritjes së...

Ish banori i BBVA tregon hapur se a është lojë krisja e marrëdhënies së Argjires e Gracianos

Në një lidhje telefonike në “Big Brother Radio”, ish-banori i “BBV3”, Fation Kuqari, ka ndarë mendimet e tij në...

Ky është banori i BBVA që u eleminua mbrëmë, pak ditë para finales

Graciano i jep fund rrugëtimit në Big Brother. Në një televotim të përgjithshëm të hapur përgjatë natës së sotme, me...

A janë ndarë përfundimisht? Zbulohen detaje për marrëdhënien e Argjires e Gracianos!

Argjira dhe Graciano janë një prej çifteve më të komentuara për shkak të raportit të tyre, i cili përflitet...

Banorët qeshën me letrën e Gracianos, ai largohet duke qarë

‘Vëllai i Madh’ u dha një detyrë banorëve mbrëmjen e djeshme. Ata do të shkruanin nga një letër për...

Pas deklaratës që bëri mbrëmë, Gracianon e bëjnë për pesë pare

Graciano nuk ka pasur frikë të beji një deklaratë të mprehtë për Erjolën dhe Romeon gjatë natës së kaluar. Ai...

U përfol se është ndarë me Gracianon, Argjira më në fund flet dhe tregon të vërtetën

Argjira dhe Graciano kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe komentuesve të showbizit shqiptar për shkak të...

Mikja e ngushtë e Argjires zbulon a ka krijse në marrëdhënien e Gracianos me Argjiren?

Një moment i pazakontë u shfaq në spektaklin e fundit të “Cherry on Top” kur Bora Zemani u bë...

Argjira do futet brenda Big Brother Albania? Graciano habit me deklaratën!

Graciano Tagani ka folur ditën e sotme për një mundësi takimi me partneren e tij, Argjira Spanca brenda ‘Big...