Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

U përfol se është ndarë me Gracianon, Argjira më në fund flet dhe tregon të vërtetën

Argjira dhe Graciano kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe komentuesve të showbizit shqiptar për shkak të lëkundjeve në marrëdhënien e tyre.

Ndërsa Graciano është shprehur publikisht rreth situatës së tyre gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e ‘BBV3’, Argjira ka ruajtur heshtjen deri në një moment të fundit.

Një pyetje e Ledjona Xheladinajt i dha fund heshtjes së Argjirës, duke e bërë atë të ndërpresë sikletin.

Ajo shprehet me kujdes dhe përgjegjësi: “Më dëgjo. Unë tani kam zgjedhur që të mos prononcohem përsa i përket kësaj teme, sepse kushdo që më njeh mua e di që jam shumë private. Marrëdhënien me Gracianon sigurisht që e kemi publike, kemi punuar bashkë, por mendoj që është një moment shumë delikat, që duhet ta flasim unë dhe ai sy më sy.”

Kjo deklaratë e Argjirës sjell një përfundim të qartë për spekulimet dhe ngërçet e fundit në marrëdhënien e tyre, duke treguar një dorëzim ndaj privatësisë dhe dëshirën për të zgjidhur çështjen direkt me Gracianon.

Pas kësaj, publiku pritet të presë me shumë interes për ndërhyrjen e Gracianos dhe për të vërtetën e plotë mbi gjendjen e tyre aktuale.

Të fundit