Web Analytics

Tag: Argjira Spanca

Reagon për herë të parë Argjira pas eleminimit të Gracianos mbrëmë nga BBVA

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca kane qenë në qendër të vëmendej ditëve të fundit. Kjo për shkak se ka një...

Ish banori i BBVA tregon hapur se a është lojë krisja e marrëdhënies së Argjires e Gracianos

Në një lidhje telefonike në “Big Brother Radio”, ish-banori i “BBV3”, Fation Kuqari, ka ndarë mendimet e tij në...

A janë ndarë përfundimisht? Zbulohen detaje për marrëdhënien e Argjires e Gracianos!

Argjira dhe Graciano janë një prej çifteve më të komentuara për shkak të raportit të tyre, i cili përflitet...

Argjira i del kundër partnerit Gracianos, habit me veprimin duke mbështetur Erjolën

Pas daljes së saj nga Big Brother, Erjola ka bërë një hap të papritur duke hequr Gracianon nga lista...

Derisa Graciano ndodhet në BBVA, partnerja e tij provokon me foto atraktive në Instagram

Graciano, banori i BBVA dhe partnerja e tij moderatorja Argjira Spanca kane qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Kjo,...

U përfol se është ndarë me Gracianon, Argjira më në fund flet dhe tregon të vërtetën

Argjira dhe Graciano kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe komentuesve të showbizit shqiptar për shkak të...

Mikja e ngushtë e Argjires zbulon a ka krijse në marrëdhënien e Gracianos me Argjiren?

Një moment i pazakontë u shfaq në spektaklin e fundit të “Cherry on Top” kur Bora Zemani u bë...

Derisa Graciano ndodhet në BBVA, një mashkull tjetër vendos kokën në gjoksin e partneres së tij

Ditët e fundit, raporti mes Gracianos dhe Argjirës në Big Brother VIP Albania është në qendër të vëmendjes, pas...

Me veprimin e fundit Argjira konfirmon krisjen e lidhjes me Gracianon?

Krisja e lidhjes së përfolur Argjira dhe Graciano duket se po bëhet gjithnjë e më e dukshme në sytë...

Do befasoheni si e priti e fejuara Gracianon në shtëpi, pasi u eleminua mbrëmë nga BBVA!

Graciano Tagani, ishte i eliminuari i fundit në “Big Brother Vip Albania 3”. Ai pas daljes u prit me puthje...

Reagon menjëherë partnerja e Gracianos pasi ai bëri vallëzim të ‘nxehtë’ me Riken

Mbrëmjen e djeshme, në BBV banorët luajtën me dënime, teksa Gracinos i ra t’i bëjë një kërcim erotik Rikes. Menjëherë...

Graciano qajti mbrëmë pasi u eleminua Elvisi shkaku i tij, reagon bashkëshortja e balerinit

Elvisi la shtëpinë e “Big Brother Vip” e kjo për shkak të nominimit nga ana e Gracianos, nga mundësia...