Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Reagon për herë të parë Argjira pas eleminimit të Gracianos mbrëmë nga BBVA

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca kane qenë në qendër të vëmendej ditëve të fundit.

Kjo për shkak se ka një krizë në marrëdhënien e tyre, madje ka prej atyre që thonin se ata janë ndarë.

Mbrëmë, Graciano u eleminua për herë të dytë nga Big Brother Vip Albania ndërsa Argjira nuk u pa në ambientet e televizionit për ta pritur Gracianon.

Madje, atë e priti me përqafim të ngrohtë jo partnerja por shoqja e tij.

Sot, Argjira ka publikuar pamje të një skice skice të një shtëpie me oborr derisa shkruan:

Shpirtrat më të bukur janë ata që dolën nga zjarri, pastaj u kthyen në ujë për ata që ishin ende në të.

Ky postim u mendua që është bërë për Gracianon dhe duket se marrëdhënia e tyre do të rregullohet pas daljes së tij nga BBVA.

Megjithatë, mbetet të shihet se si do shkoj marrëdhënia e tyre./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit