Web Analytics

Pas deklaratës që bëri mbrëmë, Gracianon e bëjnë për pesë pare

Botuar nga: InfoKosova

Graciano nuk ka pasur frikë të beji një deklaratë të mprehtë për Erjolën dhe Romeon gjatë natës së kaluar.

Ai tha se Romeo i ka shkruajtur mesazhe Erjoles, derisa ata te dy e kane mohuar.

Reagimi i ndjekësve ka qenë shumë i ashpër, duke arritur deri në ofendime të rënda ndaj tij.

Disa madje kanë shprehur urimin për Argjirën për ndarjen nga Graciano.

Pyetja është, a ishte kjo e pritshme? Dhe sa të vërtetë mund të jetë Graciano në këtë pikë të lojës?

Më poshtë janë disa nga komentet e postimit të Gracianos në Instagram.

Shiko foton:

Të FUNDIT