Web Analytics
BallinaUncategorizedSa bukur i duket tatuazhi i Njomzës që ka bërë fytyrën e...

Sa bukur i duket tatuazhi i Njomzës që ka bërë fytyrën e Shyhretës

Njomza në çdo kohë tregohet e zonja, dhe komentohet gjithmonë për duart e arta që ka.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të ndryshme, ku shumë herë edhe është pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë.

Dashurinë për nënën ajo e ka shprehur edhe përmes tatuazhit që ka bërë, duke vendosur fytyrën e saj.

Në këtë imazh të fundit vërehet tejet e theksuar fytyra e këngëtares.

Ja shikojeni./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit