Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa është rritur e zbukuruar vajza e Leonora Poloskes

Sa është rritur e zbukuruar vajza e Leonora Poloskes

Leonora Poloska, zëri brilant i skenës muzikore shqiptare, nuk është e pranishme prej kohësh në sferën artistike.

Leonora, ka pasur disa dalje televizive të kohë pas kohshme, ku kryesisht ka folur për jetën e saj profesionale dhe pak atë private.

Këngëtarja prej vitesh është e martuar me kompozitorin Andin Lokaj dhe bashkë e kanë një vajzë qe tashmë është rritur.

E vogla e Leonores e Andinit është rritur dhe zbukuruar, e kjo duket fare mirë edhe në këtë foto pranverore të saj./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit