Web Analytics

Sabiani feston sot ditëlindjen, Keisi i bën urimin special

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur për publikun shqiptar, Sabian Medini, festoon sot ditëlindjen.

Sigurish nuk kishte si të mungonte urimi nga vajza e tij, Keisi.

Me fjalë të ëmbla, Keisi uroi babanë e saj me një dedikim të bukur dhe plot dashur në Instagram.

Postimi i plote në Instagram:

Happy birthdayyy! Gjysma ime ne u rritem bashke me mesove si te flas, si te sillem, me mesove sa intriga e ligesira ka kjo bote kaq e madhe, ti me mesove si ti perballoj dhe te behem e zonja e vetes.

Ti nuk u lodhe kurre, nuk te degjova njeher te ankohesh e te dorezohesh.

Je krenaria ime ba dhe shpresoj te te bej dhe un nje dite po aq krenar sa me ben ti cdo dite te jetes time ne te dy kundra gjithe botes.

Të FUNDIT