Web Analytics

Sabianit i ndodhi e papritura para se të fillonte finalja e BBVA (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Mbreme ishte  finalja e madhe e Big Brother VIP Albania 2.

Derisa të gjithë ish banorët janë bërë gati për këtë natë speciale.

Por ish banorit të këtij edicioni, Sabianit, i ka ndodh dicka e papritur.

Sic duket ai ka qenë me pushime gjatë këtyre ditëve, dhe ka marrë rreze të tepërta të diellit.

Në një video të publikuar në TikTok, Sabiani është ‘djegur’ nga dielli, derisa parukieri mundohet që ti bëjë makeup në lëkurën e skuqur. Shiko videon:

Të FUNDIT