Web Analytics

Sara Gjordeni për herë të parë publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Sara Gjordeni kohë me parë ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël.

Andaj ajo ka publikuar një foto të ëmbël teksa shihet me barkun e rrumbullakosur.

Në fakt në foto duket vetëm hija e trupit të saj në mur, ku dhe ka vendosur ikonën e mbrojtjes nga syri i keq.

Gjithashtu çifti Sara dhe Bardhi po e shijojnë ditët pranë njëri-tjetrit./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT