Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Sara Hoxha ka një kërkesë të pazakonshme për vajzat në lidhje me Ledrin

Ledri Vula duket se ka vendosur të “pushtojë” tregun muzikor këtë verë!

Në periudha shumë të shkurtra kohore, artisti po publikon këngët e albumit të tij të ri “Një GOAT për ty”, të shoqëruara me videoklipe.

E rradhës do të publikohet me datë 10 maj dhe titullohet “Prek”.

Ditën e djeshme reperi ka zbuluar pak nga kënga dhe në videon e publikuar në Instagramin e tij dhe refreni “epik” i këngës ka tërhequë vëmendjen tonë, por…edhe të partneres së tij, Sarës.

“A m’len me t’prek”, është vargu që duket se do bëhet refren i kësaj vere.

E meqë Ledri bëri këtë pyetje, Sara ka një kërkesë drejtuar vajzave.

“Goca, a ka mundësi t’i jepni një përgjigje”, ka shkruar ajo në Instastory mbi videon e postuar nga Ledri.

Epo, edhe pse duhet ta pranojmë që Ledri është një ndër të preferuarit e vajzave shqiptare, në raste të tilla është mirë që përgjigja të jetë e qartë (if you know what we mean).

Pra vajza, i keni kthyer akoma përgjigje Ledrit?

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu