Web Analytics

Sara merr një hap drejt ribashkimit me Ledrin

Botuar nga: InfoKosova

Diskutimet rreth ribashkimit të tyre kanë filluar që nga postimi i djeshëm ku janë publikuar disa detaje në lidhje me këtë informacion.

Si duket edhe bukuroshja Sara ka vendosur të hedh një hap drejt dashurisë.

Këtë na bënë të ditur vet profili i saj i cili tani për momentin po ndjek Ledrin në Instagram.

Siç shihet çifti i famshëm i shou bizit po lënë pas problemet dhe po rikthehen përsëri në kohët e vjetra?!

Shiko foton:

Të FUNDIT