Web Analytics

Selvija ‘ankohet’ për djalin e saj problem, ja çfarë i bëri në shtëpinë e re

Botuar nga: InfoKosova

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi kanë bërë një ndryshim në jetën e tyre.

Ata janë shpërngulur për të jetuar në Tiranë ku këtë e kanë njoftuar në rrjete sociale.

Por, sapo shkuan në shtëpinë e re djali i tyre u bëri një sherr.

Selvija ka publikuar pamje se djali e theu televizorin duke shkruajtur ‘Roeli e nsi mbarë Tiranen’ derisa shihet televizori i dëmtuar./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT