Web Analytics

Shaci Bossi në prova të aktrimit, do të shkriheni së qeshuri

Botuar nga: InfoKosova

Zoja, është tashmë një ng personazhet shumë të njohur të Tik-Tokut dhe jo vetëm.

Zoja, e njohur në rrjet si “Shaci Bossi”, poston kohë pas kohe video që na bëjnë të qeshim shumë.

E tillë është edhe video më poshtë, ku Zoja po improvizion diçka nga fusha e aktrimit, që duket se i ka mbetur merak nga rinia.

Shikojeni, dëgjojeni dhe qeshni./kosovarja/

Shiko videon:

@zoja.kurti

#fypシ

♬ original sound – Shaci

Të FUNDIT