Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të dytë, kjo është gjinia e bebes

Këngëtarja e njohur, dhe shume e dashur per te gjithe Shkurte Gashi sot është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i saj Albert Limani, përmes një postimi në llogarine e tij ne Instagram, shkruan InfoKosova

“Mirë se erdhe në jetë shpirti i babi,” shkroi ai duke etiketuar Shkurten në postimin e tij.

Dyshja simpatike eshte bere me  djale, ndersa kujtojme se ata jane prinder edhe te nje djali tjeter te quajtur Mal. Urime! /InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu