Web Analytics

Etiketim: Shkurte Gashi

Shkurta shkon në dasmë, e lë nën hije edhe nusen me...

Shkurte Gashi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.Ajo padyshim është njëra nga artistet më të kërkuara dhe pothuajse në çdo mbrëmje...

Si manikene, kështu e tregon trupin e saj në fustan në...

Ajo për momemntin është njëra nga emrat më të përfolur kohëve të fundit.Shkurte Gashi, vazhdon që me zërin dhe këngët e saj të reja...

Shkurte Gashi na njofton me motrën ‘binjake’, kështu e uron për...

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe...

Shkurta ndanë imazhin më të bukur me nënën motrat dhe burrin

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.Shkurte Gashi, është një personazh shumë i kërkuar dhe është tejet aktive në rrjetet sociale.Këngëtarja...

Shkurte Gashi qëndron e grimuar rënd në përditshmëri

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë.Ndonëse pa skandalë ajo komnetohet për stilin e saj unik, shkruan InfoKosova.Së fundi ajo...

Kështu duket Shkurte Gashi pasi ka humbur disa kilogram

Shkurte Gashi si duket ka humbur shumë peshë.Pas lindjes së djalit si duket sërish ka kthyer format e mëparshme trupore.Ajo ka ndarë së fundi...

Kështu duket Shkurte Gashi me ngjyrë të kaltër të syve

Shkurte Gashi është ndër zërat më të veqantë të muzikës shqiptare.Ajo së fundi ka sjellur projektin e fundit bashkëpunim me Bardhin dhe Nora Istrefin,...

Grimerja e shndërron në ‘kukull’ Shkurten, mahnit me dukjen

Shkurte Gashi është një nga zërat më të pëlqter t estrades, por jo vetëm.Ajo komentohet edhe për bukurinë fizike që shpesh merrë vëmendje.Së fundmi...

Grimerja e ka transformuar Shkurte Gashin

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më...

Shkurte Gashi vishet ngushtë në fustan elegant, ekspozon turpin si ‘peshk’

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më...

LAJMET MË TË LEXUARA