Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
21.4 C
Pristina

Tag: Shkurte Gashi

Shkurta e Hajrushi nuk po dinë të plaken, publikojnë foto të përqafuar në mes të rrugës

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend. Ajo vazhdon te komentohet per kenget...

Shkurte Gashi i bën dhuratë vetes veturen luksoze të tipit më të ri, i kushtoi kaq shumë

Këngëtarja Shkurte Gashi ka vendosur që t’ia blejë vetes një Maybach GLS 600 të vitit 2024 nga marka e...

Shkurte Gashi bën ndërhyrje në hund? Fansat shpërthejnë kundër saj, ja me kë e krahasojnë!

Shkurte Gashi është një nga këngëtaret shqiptare me zërin më të bukur. Por, përpos zërit ajo gjithmonë ështëkomentuar edhe për...

Askush nuk e priste, nënë e dy fëmijëve por Shkurta jep lajmin e madh

Shkurte Gashi dhe Ermal Fejzullahu po vijnë në bashkëpunim. Dyshja kanë përgatitur një këngë bashkë e cila do të lansohet...

Zbulohet emri i djalit të dytë të Shkurte Gashit

Dy dite me pare Shkurte Gashi u bë nënë për herë të dytë. Ishte një detaj që nuk u kuptua...

Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të dytë, kjo është gjinia e bebes

Këngëtarja e njohur, dhe shume e dashur per te gjithe Shkurte Gashi sot është bërë nënë për herë të...