Web Analytics

Shkurta e Hajrushi nuk po dinë të plaken, publikojnë foto të përqafuar në mes të rrugës

Botuar nga: InfoKosova

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend.

Ajo vazhdon te komentohet per kenget e bukura qe ka sjellur nder vite duke u shnderruar gjithmone ne hite.

Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive edhe në ahengje të ndryshme familjare.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e përqafuar me Hajrushin dhe dyshja po duken më të dashuruar se kurrë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT