Web Analytics

Shpallet i vdekur ish banori i Big Brother, reagon ashpër moderatori

Ndodh shpesh që në rrjetet sociale të gjeni informacione të gabuara, të pasakta dhe të rreme.

Kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, ku në rrjetin social “TikTok” ka bërë xhiro një foto e Ronaldo Sharkës, në të cilën shkruhej:

Mesazh ogurzi pë moderatorin Ronaldo Sharka në rrjete sociale “Vllai jonë qosh i xhenet”, duke lënë të kuptohet se ka ndërruar jetë.

Lidhur me këtë lajm të rremë ka reaguar vetë ish-banori i “Big Brother VIP”.

Ai ka bërë një postim në “Instastory”, ku për personin që ka bërë këtë postim shprehet “të sëmurë mendorë, njerëz të lig”.

Shiko foton:

Nga rubrika