Web Analytics

Shpërthen rrjeti, ‘kryqëzohet’ Shyhrete Behluli për këndimin live, e kritikojnë keq

Botuar nga: InfoKosova

Një jetë në skenë, shumë këngë, albume, videoklipe e paraqitje.

Por, publiku ka dilema për të kënduarit live të këngëtares Shyhrete Behluli dhe krejt kjo e nxitur nga një video në qarkullim.

Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe e bija Engjellisha janë “kryqëzuar” nga ndjekësit në Tik Tok për performancen live në një dasëm.

Janë fajet tek zerimi, apo këngëtaret nuk ishin në ditën e tyre më të mirë?

Shiko videon:

@showproduction.ks

Shyhrete Behluli & Engjellusha 🔥 #wedding #dasmashqiptare #fyp #foryoupage #dance #albania #kosova #viral #goviral #tiktok #moments #tradicionale #video #photography #shyhretebehluli #showproduction

♬ original sound – SHOW Production

 

Të FUNDIT