Web Analytics

Tag: Shyhrete Behluli

A është ky i vetmi beqar në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli?

Shyhrete Behluli përveç muzikës njihet edhe si nënë e grua e përkushtuar. Ajo së fundmi ka fejuar vajzën e saj...

Shyhrete Behluli na prezanton me të dashurin e vajzës së dytë, Gresës

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli, përveç karrierës së saj në muzikë, është e aktive edhe në rrjetet sociale. Në ditëlindjen...

Shyhretes i shkojnë mysafirë për përhajër të fejesës së Engjëllushes, Engji u shërben (Video)

Këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu, vajza e Shyhretes është fejuar para disa dite. Fejsa e saj bëri bujë në media...

Shyhrete Behluli kështu po e merr me të mire dhëndrin e ri, të fejuarin e Engjit

Këngëtarja Shyhrete Behluli se fundmi ka fejuar vajzën e saj të vogël. Shyhretja, siç duket ka filluar ta marrë me...

Lum si Shyhretja, vajzat e dërgojnë në këtë vend përrallor

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka një lidhje të ngushtë me të bijat dhe renën e saj, Learten, dhe kjo lidhje...

Shyhrete Behluli me vajzën Engjëllushën në të zeza, ja lajmi që po japin

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha kanë bërë zërin e tyre të njohur sërish, duke ndarë një lajm të ndritshëm për...

Shyhrete Behluli na prezanton me vëllain, a ju duket se ngjajnë?

Shyrete Behluli mbetet një nga këngëtaret më të mira në estradë. Edhe pse ka vite në skenë ajo ende mbetet...

Shyhretja e merrë rejën dhe fëmijët dhe shkon tek nëna për Bajram, sjellin foton e ëmbël bashkë

Ylli i muzikës popullore Shqiptare, Shyhrete Behluli, po përjeton gëzimin e festës së Fitër Bajramit në mënyrë të traditës...

Më në fund Shyhretja shuan kureshtjen e publikut, tregon ‘fiks’ sa vjet i ka

Shyhrete Behluli ishte e ftuar në një intervistë t në T7, ku ajo përmbledh një sërë detajesh nga jeta...

Shpërthen rrjeti, ‘kryqëzohet’ Shyhrete Behluli për këndimin live, e kritikojnë keq

Një jetë në skenë, shumë këngë, albume, videoklipe e paraqitje. Por, publiku ka dilema për të kënduarit live të këngëtares...

Shyhretja me bashkëshortin kanë dalë për iftar, ja kush po i shoqëron

Edhe pse ka shume vite ne skene Shyhrete Behluli mbetet nje nga kengetaret me te dashura per publikun. Madje eshte...

Shyhretja lajmërohet nga Gjermania, është veshur si vajzë e re

Shyhrete Behluli eshte nje nga kengetaret me te pelqyera shqiptare. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive me projekte muzikore. Këngëtarja është...