Web Analytics

Shyhretja lajmërohet nga Gjermania, është veshur si vajzë e re

Botuar nga: InfoKosova

Shyhrete Behluli eshte nje nga kengetaret me te pelqyera shqiptare.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është në Gjermani dhe është veshur mjaftë bukur.

Shiko foton:

Të FUNDIT