Web Analytics

Shprehu pëlqim për të në BBVK, Ardi e bën të paprituren për Shqipen në koncert

Botuar nga: InfoKosova

Ardi Gashi dhe Shqipe Hysenaj ishin një ndër banorët më të pëlqyer të Big Brother Vip Kosova 2.

Ardi shprehu pëlqim për Shqipen brenda shtëpisë ndërsa edhe publiku dëshironte ti shohin si cift.

Ai së fundmi e përmendi Shipen në një nga koncertet pas BBVK.

‘Ah bre Shqipe’ dëgjohet dukë thënë Ardi në mes të koncertit./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT