Web Analytics

Shqipja dhe Ardi dalin për darkë, Mirdoni i’u shkon mbrapa (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Shqipja dhe Ardi ishin dy nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip Kosova.

Ardi shpesh ka shprehur pelqimin për Shqipën, derisa mbrëmë ata kanë dal për darkë.

Por, më vonë Mirdoni ka publikuar një video ku tregoi se i’u ka bashkangjitur.

Ai ka bërë shaka duke thënë se i duket vetja si shoqet që dalin në darkë me shoqen e të dashurin e tij./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT