Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Shyhrete Behluli me burrin bëjnë veprimin si adoleshentë

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, është mjaftë aktive me postime në rrjetet sociale.

Së fundmi, përmes një InstaStory ajo është shfaqur krahë burrit të saj, shkruan ”Kosovarja”.

Si dy adoleshentë të dashuruar dhe në top formë çifti kishin pozuar nën qadër teksa binte shi.

Tutje ajo ka zbuluar se së bashku janë në Sandanski të Bullgarisë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu