Web Analytics

Shyhretja nuk njihet në foton e fundit, u bën konkurrencë vajzave të reja

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli , është shumë e dashur për publikun tonë.

Imazhi i këngëtares, gjithmonë jep një energji pozitive.

Shyhretja, dhurohet edhe për pozitivitetin e saj dhe respektin që iu jep ndjekësve të saj.

Në postimin e fundit mori vëmendje buzëqeshja e saj./Kosovarja/

Të FUNDIT