Shyhretja vesh fustanin më të bukur, kështu e reklamon shtëpinë luksoze

Shyhrete Behluli, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në rrjetet sociale.

Ndonëse, ka shumë kohë në botën muzikore, ajo vazhdon të sjellë shumë këngë të bukur për publikun e saj besnik.

Së fundi ka lansuar një këngë të re të titulluar, “Sjellma Defin”, e sjellë me videoklip, ku pamja e saj merr gjithë vëmendjen.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka ndarë një imazh nga klipi, ku shihet krah  vajzes se saj Engjit, veshja e Shyhretes dhe shtëpia e saj luksoze merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/