Web Analytics
BallinaSHOWBIZLulja e Medës bën këtë ndryshim në fytyrë

Lulja e Medës bën këtë ndryshim në fytyrë

Lulja në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Ajo për ndjekësit e saj nuk ndalet me imazhe të ndryshme, ku shpeshherë edhe kalon në lajm.

Këtë herë, derisa pozon në një mënyrë të thjeshtë duke shkëlqyer, dhe merr vëmendje me ndryshimin që ka bërë në qerpikë.

Ja shikojeni se sa bukur duket./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit