Web Analytics

E kemi menduar më të rritur, por ja sa vjeçare është Vesa e Big Brother

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova ka hapur një pyetësor për ndjekësit në Instagram.

Kishte pyetje nga më të ndryshmet, ku dikush u interesua të dij se sa vjecarë është dhe kur ka ditëlindjen.

Ajo ka treguar ditëlindjen duke treguar se është 24 vjec.

Edhe pse shumica prej publikut e kishin konsideruar si më të madhe në moshë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT