Web Analytics

Si asnjëherë më parë: Luizi e Efi shfaqen si çift i dashuruar

Luizi e Efi shfaqen si çift i dashuruar.

Dy ish banorët e “BBVA”, Luizi dhe Efi të cilët shkuan bashkë edhe në finale, nuk duket që kanë kultivuar marrëdhënie të mirë jashtë shtëpisë.

E, megjithatë, diçka i ka bashkuar dy yjet e shout real.

Në një kampanjë publicitare ata shfaqen si çift i dashuruar, shkruan Kosovarja.

Ironikisht dikush po i sheh Efin dhe Luizin bashkë, ndërkohë që ky i fundit është martuar me prezantuesen Kiara Tito.

Shiko foton:

Nga rubrika