Web Analytics

Si rrallë herë Fatlume Popovci shfaqet krah bashkëshortit

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Fatlume Popovci shumë herë është komentuar për jetën e saj private.

Ndonëse e angazhuar me punë dhe projekte të shumta pak herë publikon pamje me familjen e saj.

Ajo disa orë më parë ka publikuar video ku shihet e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

Për më shumë ndiqeni videot më poshtë./Kosovarja/

Shiko videon:

@fatlumepopovci

#nuse #dhander #kosov #shqipe #love #fyp #viralvideo

♬ original sound – 𝒜❤︎

Të FUNDIT