Web Analytics

Situatё e sikletshme pёr Merin, i dalin të brendshmet në “fushë”

Botuar nga: InfoKosova

Konkurrentja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, Meri Shehu ka pasur mbrëmë një momënt të pakëndshëm.

Teksa po vallëzonte me banorin Albi Nako, astrologes i dolën të brendshmet, por që këtë situatë e ka evituar me shpejtësi.

Kjo nuk është hera e parë që Meri shihet në një vallëzim sensual.

Ajo pak ditë më parë u pa në një vallëzim provokues me Albin dhe Meritonin.

E njëjta vetëm ia rrëmbeu një puthje në buzë prezantuesit kosovar, Meriton Mjekiqit.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT